7/24 Online Anlık Teslimat Garantisi!

Teslimat ve İade Şartlari

TESLİMAT

Hesaplar  stok olması durumunda sipariş verilerek ödeme onayı sonrası anlık teslim edilmektedir, wordpress tema ve eklentiler satın alırken açıklamalarda verilen süre içerisinde kurulur ve teslim edilir, bu süre mesai saatleri içerisinde yapılır ve yoğunluğa bağlı olarak kurulum sürecinde de gecikmeler olabilir. Kurulum tamamlandıktan sonra mail yolu ile de bilgilendirilirsiniz.

 
İADE

1. Wordpress tema & eklenti domaine lisanslı olarak kurulur ve kurulumdan sonra iade  yapılmaz. 

2. Twitter hesaplar satın alındıktan sonra 1 saat garantilidir, temiz ip ve cihaz ile hesap bilgilerini değiştirerek tamamen üstünüze alınız. Hesap bilgileri değiştirildikten sonra askı ve benzeri problemlerde iade ve değişim yapılmayacaktır.

3. Sisteme yüklenen bakiyelerin iadesi bizle bir hizmette anlaşır ve o hizmeti alamazsanız eğer iade edilir fazla yükleme veya satın almadan vazgeçme gibi durumlarda bakiye iadesi yapılmayacaktır. 

DEĞİŞİM

Tek lisans olarak satılan wordpress tema ve eklentiler de 1 defaya mahsus tekrar kurulum yapılmaktadır, hesaplar da ise satış yapılıp hesap teslim edildikten sonra müşteri hesap bilgilerini değiştirerek hesabı tamamen kendine ait hale getirmelidir. Teslimattan sonra kullanıcı bilgileri değiştirir ve problem yaşar ise değişim yapılmayacaktır.

Lisans Politikası

Tema ve eklentiler tek domaine lisanslı halinde satış yapılmaktadır, kurulum sonrası domain değiştirilmesi halinde destek sağlanmayacaktır. 


Bizlerden hizmet almış ve ödemesi onaylanmış bütün müşterilerimiz bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

İletişime Geç